Kurzy ONLINE

Chcete sa naučiť po taliansky, ale vo Vašom okolí nie je žiadna škola? Nevadí! Stačí kvalitné pripojenie na internet, slúchadlá s mikrofónom (dobrovoľné) a inštalovaný SKYPE v počítači. Pre inštaláciu kliknite: www.skype.com/intl/cs/ na výber vo viacerých jazykoch. Firemné kurzy prebiehajú cez MS Teams, maximálny počet študentov na online kurze je 6.

Ako to funguje?

je osvedčený a obľúbený medzi širokou verejnosťou, lebo umožňuje chatovať, vidieť sa cez kameru, posielať obrázky, súbory, zdieať obrazovku, audio a telefonovať bez ďalších poplatkov. Ide o lacnejšiu alternatívu ako platené virtuálne triedy a jeho použitie je veľmi jednoduché, zvládnu ho aj užívatelia začiatočníci.

Študovať jazyk z pohodlia domova isto nie je jednoduché, je skúškou odhodlania a disciplíny. Prijmite túto výzvu, urobte si čas pre seba a to, čo máte radi. Rozprávajte taliansky od prvej hodiny!

Nie ste rozhodnutí?

Študentom ponúkame možnosť skúšobnej hodiny (max. dĺžka cca. 20 minút), kde sa posúdi a doladí kvalita hovoru, určí úroveň, odporučí sa typ kurzu a študijný materiál a 15 minút sa venuje výučbe. Od každého následne očakávame akúkoľvek spätnú väzbu. Skúšobné lekcie môžu absolvovať iba záujemci o kurz, ktorý sa vie reálne otvoriť(vieme ho reálne zaradiť do rozvrhu).

Aké sú výhody oproti bežnej výučbe v klasickej triede?
Predovšetkým ušetrený čas na cestovanie, ušetrené finančné prostriedky a individuálny prístup. Lektor je v spojení so žiakom aj mimo hodiny, môže s ním konzultovať úlohu, cvičenie, zdieľať materiál vďaka rôznym aplikáciám, ktoré využívame. Prístup k nim získa každý študent, ktorý si kurz objedná.